Mıknatıslar Neodimyum Mıknatıs

Neodyum Özellikli Mıknatıs Çeşitlerimiz ile Siz Değerli Müşterilerimize  Özel Fiyatlar İle En Kaliteli Neodimyum Mıknatısları Geniş Stok Ağımız ile Satış Ofisimizde Sunmamaktayız. Özel Ölçülerde Belirli Bir Adet Kontenjanı İle Özel Siparişlerinizi Verebilirsiniz.

Firmamız Bünyesinde Stoklu Çalışmaktayız İstediğiniz zaman İstediğiniz Adette Mıknatıs İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm Ürete Biliriz Sizlerin İsteklerine Göre talep Edilen Ölçü Ebat Veya Hangi Tarz Mıknatıs Talebiniz Olursa Olsun Anında Sonuçlandır Biliriz Neodimyum Mıknatıslar Teknik Ölçüm Ekibimizle İhtiyacınız Olan Mıknatısı Yerinde İncelemeler Yapıp Sorunlarınızı Yerinde Çözümleye Biliriz. Neodyum Mıknatıslar Yuvarlak, Halka, Dikdörtgen, Havşalı, Silindirik, Delikli, Köşeli, Küre gibi çeşitli geometrik ölçülerde üretilmektedir. Günümüzde imalat sektörünün neredeyse tamamı mıkantısı bir şekilde üretiminde kullanmaktadır.

Sizde mıknatıs ile yapacağınız üretimlerde veya tasarlayacağınız projelerde mıkantısı yardımcı veya tamamlayıcı bir ürün olarak kullanabilirsiniz. Eksik veya çözüme ulaşamadığınız durumlarda bizlere kolaylık ile ulaşabilirsiniz. İletişim telefon +905444740448