Küp Neodyum Mıknatıslar

Küp Neodyum Mıknatıslar

Küp mıknatıslar tek sürü fenomen ve tek sürü istikametli tek neodim mıknatıs türüdür. Geometrik olarak, benzer uzunluk, genişlik ve yüksekliğe sahip bileşiklerdir. Bütün küp mıknatıslar, iki tarafın kuzeyindeki ve güney kutbuna sahiptir.

Küp Mıknatısın Görsellik Açısından Kullanımı KÜP Olması Daha Ergonomi Yapı Sunmaktadır Güçlü Çekim Sayesinde daha çok talep gören mıknatıslar içresinde ön sıralarda yerini almıştır birden çok fazla alanda tercih edilen küp mıknatıs güçlü çekim gücüne sahip nikelaj kaplı olması mıknatısın daha uzun kullanım imkanı sunar sektörel bazda bakıldığında bir çok sektörün sanayilerin daha çok tercih ettiği mıknatıs çeşitlerinden birisi

Kutupları saptama etmek amaçlı 2. tek benzer mıknatıs kullanabilir ve her tek küp tarafındaki yapışmayı ve itmeyi dikkatlice test edebilirsiniz.

KÜP NEODYUM MIKNATIS FİYATLARI

Dört biçimi yardımıyla, neodim küp mıknatıslar öbür yüzeylere rahatlıkla yapıştırılabilir. Mıknatıslarla ek olarak kocaman nesneler oluşturabilir ve bunları manyetik yüzeylere ekleyebilirsiniz.

KÜP NEODYUM MIKNATIS ÇEŞİTLERİ

Neodim küp mıknatıslar, pim plakaları ya da öbür manyetik yüzeyler amaçlı mıknatıslardır, sözgelişi buzdolabı. İdeal ürün, 5 mm kenar uzunluğuna sahip tek neodimyum küp mıknatısıdır (ürün W-05-N). Yapışkan kuvveti kartpostallar, notlar, fotoğraflar vb. İçin yetecektir. Benzer sürede, neodim mıknatısı minik, göze çarpmayan ve kağıdı delmez. Ek Olarak kalın karton ya da posterlerde ya da manyetik cam tahtada kullanım amaçlı, ekstra yüksek yapıştırma kuvveti meydana gelen mahsulleri öneririz.