Köşeli Blok Neodyum Mıknatıslar

Köşeli Blok Mıknatıs Çeşitleri Güçlü Çekim Gücüne Sahip 1 Sınıf Kalitede olan Köşeli Mıknatıs Çeşitleri İstediğiniz Ebatlarda Çaplarda Kalınlıklarda İhtiyacınız Varsa Size Ucuz Fiyat Garantisi Veriyoruz Kaliteyi ucuza Satıyoruz Mıknatısın En Büyük Özeliklerinden Bir tanesi Köşeli Mıknatısı Olma Özeliğine Sahip Olmasıdır Güçlü Kırılmaz Her Sektörde Kul anılacak Biçimde Tasarlanmış Olması İş Kolaylığını Yanında Sunmaktadır Isıya Dayanıklı Olması Blok Biçiminde Olması Ergonomi Yapısı İle Harika Bir Mıknatıs Özeliğini Taşımaktadır

KÖŞELİ NEODYUM MIKNATIS

Neodim mıknatıslar, daha tek sürü çekicilik ve fazla yüksek zorlama niteliğine sahip manyetik elemanlardır. Manyetik nitelikleri yardımıyla, neodim mıknatısı endüstriyel sektörde en tek sürü kullanılan piyasadaki en kuvvetli olandır.

KÖŞELİ NEODYUM MIKNATIS FİYATLARI

Neodim mıknatıslar, ferrit benzeri öbür mıknatıslarla eşdeğer boyutta, tek takım vaziyetlerde daha minik olsa dahi, daha güçlüdür, daha tek sürü dayanıma dayanabilir.

KÖŞELİ NEODYUM MIKNATIS ÇEŞİTLERİ

Neodim mıknatıslar daha daha sonra dağıtılmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı imalat sürecinin çeşitli mertebelerinden geçmelidir. İlk örnekte, ham maddeler ya da nadir topraklar eritildiği tek fırına sokulur, kalıplarda ele geçirilen malzemenin dökülmesi ve sert parçaların kurulması amaçlı soğutulur. Daha daha sonra, yukarıda ele geçirilen sert kütleden tek sürü ince tek toz üretilir ve bu durum, vaziyetin sıvıya dönüştüğü sinterleme fazından geçer. Bu işlemde, parçacıklar manyetik olarak hizalanır ve yüklü parçalar oluşturmak amaçlı birbirine bağlanır. Bu parçalar ısıl işleme elbet tutulur, istenen biçim ve ebatta kesilir ve nihai olarak korozyona karşın işlemlere elbet tutulur. Nihayetinde mıknatıslanırlar ve mıknatıs yaratılır. Daha daha sonra kalitesini belgelemek amaçlı test edilmiştir.