Güçlü Delikli Neodyum Mıknatıs

Havşa Delikli neodyum mıknatıs diğer mıknatıslara göre farklı bir işleve daha sahiptir özelikle vidalama gibi bir işlem yapmanız gereken yerler varsa delikli mıknatıs sizin işinizi kolaylaştıracaktır delikli mıknatıs özeliğiyle kullanım alanını daha çok fazla artırmaya sebep olur bu sebepten dolayı kullanım alanı çok daha fazla ve daha kolay kullanım özelliği ortaya çıkar sanayi sektöründe özelikle tercih edilen Havşa Delikli Güçlü Neodyum Mıknatıs Nikelaj Kaplanması Durumunda Daha Üzün Ömürlü Bir Kullanım Sağlar.

HAVŞA DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS

Bir neodim mıknatısı kısacası tek mıknatıstır. Her zaman gördüğümüz normal mıknatıslardan çeşitli meydana gelen birşey, muhteşem manyetik işlevi sebebiyle “Mıknatıs Kralı”olarak adlandırılması. Nd-Fe-B, katı ve kırılgan meydana gelen birden fazla nadir toprak elementleri Nd, Fe ve B içeren. Yüzey oksidasyon ile rahatlıkla aşındığından, NdFeB mıknatısı kaplanmalıdır. Yüzey kimyevi pasivasyon en güzel arıtma yollarından biridir.

HAVŞA DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS FİYATLARI

Havşalı Mıknatıs birimi hacim başına düşük manyetik enerji rezervine sahiptir, bu da düşük frekans, dik cereyan ve dik güç bandı sınırlarında dik manyetik enerji yoğunluğu isteğinde kullanımını kısıtlar. Dik frekans, düşük güç ve fit cereyan sahası yüzeyi amaçlı ek olarak uygundur. Nikel-çinko radyoda anten çubuğu ve ortada frekans transformatörü çekirdeği olarak kullanılabilir ve TV alıcısında hat taşıyıcı transformatör çekirdeği olarak mangan-çinko kullanılabilir. Ek olarak, narin manyetik kontakt hatlarında sensör ve filtre göbeği ilave etmek amaçlı de kullanılır. Dik frekanslı manyetik kayıt dönüştürücü, uzunca yıllardır kullanılmaktadır.

HAVŞA DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS ÇEŞİTLERİ

Nadir toprak daimi mıknatıs malzemesi olarak, neodim mıknatısı çok dik tek manyetik enerji ürününe ve zorlayıcı kuvvete sahiptir. Benzer sürede, dik enerji yoğunluğunun avantajları çağdaş endüstride ve elektronik teknolojisinde kullanılan Nd-Fe-B sabit mıknatıs malzemesini önemsiz kılar; bu da minyatürleştirmeyi, hafif ve ince aletleri, elektroakustik motorları, manyetik ayırma mıknatıslanmasını ve diğerlerini olası kılar ekipmanı. Havşalı Neodimyum mıknatısın avantajı, dik maliyetli performansı ve muhteşem mekanik özellikleridir. Nd-Fe-B’nin dezavantajı, iş sıcaklığının düşük olması, hararet özelliklerinin düşük olması ve toz haline getirilmesi ve aşınmasının pratik olmasıdır. Basit bileşiminin gereklerini karşılamak amaçlı kimyevi bileşimini ayarlayarak ve yüzey işlemlerini uygulayarak iyileştirilmesi gerekir.