Delikli Neodyum Mıknatıs

Nadir toprak daimi manyetik tek malzeme meydana gelen Nd-Fe-B, dik manyetik enerji ürününe, zorlayıcı kuvvete ve sıkı mekanik özelliğe sahip dik enerji yoğunluğuna sahiptir ve dünyanın en kuvvetli daimi mıknatısıdır; sanayi ve elektronik teknolojisi.

Hayatı Kolaylaştırma Adına Üretilen Mıknatıs Modelleri Çeşitleri Farklı Yerlerde Daha Rahat Kullanım Sağalmak Adına Farklı değişik  Mıknatıs Çeşitleri Mevcuttur Bunların hepsinde işleyişi açısından daha iyi kullanım ve çalışmasını Sağlamaktadır Size Uygun Olan Mıknatıs Çeşidini Seçimini yapmanız Doğrultusunda Daha İyi Daha Kaliteli Hizmet Alacaksınız

DÜZ DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS FİYATLARI

Bununla Birlikte, elektro kaplama Zn, NiCuNi, NiSn, fosfat kaplama, kimyevi kaplama kaplama, elektroforez epoksi kaplama seçim edilebilir. Dik Hcj, dik (BH) en yüksek, düşük hararet katsayılı, düşük ağırlık kaybına sahip mıknatıs mahsulleri, makine, video, ses, kontakt, tıbbi edevat, OA, manyetik ayırıcı vb. Benzeri çeşitli alanlarda kullanılabilir.

DÜZ DELİKLİ NEODYUM MIKNATIS ÇEŞİTLERİ

Şirket kurulduğundan itibaren sinterlenmiş NdFeB mıknatısının denetim ve geliştirilmesine kendimizi adadık. Bol deneyimler ve stabil teknik sanat ile,blok, halka, segment ve alıcılar aracılığıyla istek edilen öbür tek takım şekiller benzeri çeşitli biçimlerde nihai derece duyarlı ve karma karışık şekilli sinterlenmiş NdFeB mıknatıs üretebilir.